0216 7021194

Akıllı Depolama Sistemi Lokcell Box

lockcell-box

Lockcell Box

Lockcell Box, küçük ve orta ölçekli ürün guruplarının depolanmasını sağlayan kilitli akıllı depolama sistemleridir. Otomatik Depolama Sisteminde yeni nesil Lockcell Box’ın bir modülünde maksimum 16 kilitli göze ulaşmaktadır . Bu özelliğinden dolayı çok çeşitli ürünlerin depolanacağı gibi tüketimi yüksek olan IGS (KKD) ürünlerinin güvenli depolanması da mümkündür. Lockcell Box, Talas yazılımı ile kontrol edilmektedir, Birden fazla makine ile haberleşebilmektedir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz kadar ek modül ekleyebilirsiniz.

Lockcell-box

Takım Ve Ürün Yönetim Sistemi Lockcell Box

Lockcell Box, küçük ve orta ölçekli ürün guruplarının depolanmasını sağlayan kilitli akıllı depolama sistemleridir. Otomatik Depolama Sisteminde yeni nesil Lockcell Box’ın bir modülünde maksimum 16 kilitli göze ulaşmaktadır . Bu özelliğinden dolayı çok çeşitli ürünlerin depolanacağı gibi tüketimi yüksek olan IGS (KKD) ürünlerinin güvenli depolanması da mümkündür. Lockcell Box, Talas yazılımı ile kontrol edilmektedir, Birden fazla makine ile haberleşebilmektedir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz kadar ek modül ekleyebilirsiniz. Farklı göz ebatları ile farklı büyüklüklerdeki ürünlerinizi maksimum verimlilikte depolama imkânı sunmaktadır. İlgili kapak otomatik olarak açılır. Bu sayede istediğiniz ürüne en kısa yoldan ulaşmış olursunuz. Lockcell box ile Kesici Takım, İlaç, Mühimmat, Elektronik Ekipmanları, Endüstriyel ekipmanlar, Bilgisayar Ekipmanları, IGS (KKD) ürünleri, Anahtar v.b. gibi birçok ürün çeşidi depolanmaktadır.

lokcell talas yazılımı ile takım yönetim yazılımı sunar. tek makinada birden fazla ürün depolama imkanı sağlar. kesici takım depolama, kkd depolama, eldiven ve maske depolama, medikal ve ilaç depolama, elektronik ekipman depolama, el aletleri depolama yapabilirsiniz.

lockcell talas

Fiyat Ve Bilgi Talebi İçin İletişeme Geçiniz.