0216 7021194

Akıllı Depolama Sistemi Lokcell Tower

lockcell-tower

Lockcell Tower

Dikey Depolama Sistemi, bilgisayar kontrollü otomatik dikey asansörlü depolama sistemidir. Hareketli taşıyıcı sayesinde istenilen raflara hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Çekici bir sistemle raf taşıyıcı üzerine alınır ve istenilen yere taşınır. Modüler bu ürünler ile kısıtlı alanlarda maksimum yükseklik kullanılarak efektif dikey depolama yapılır. Her bir ünite ayrı olarak kullanılabildiği gibi ihtiyaca göre modüller sistem de olabilir.

lockcell-tower

Takım Ve Ürün Yönetim Sistemi Lockcell Tower

Lockcell Tower Dikey Lift muhtelif malzemelerin yükseklikten faydalanarak dikey eksende istiflenmesiyle mümkün olan en az taban alanında mümkün olan en yüksek depolama hacmi ve depolama alanını oluşturarak malzemelerinizin en verimli ve en güvenli şekilde depolanmasını sağlar. Dikey eksende hareket eden asansör istenilen rafı hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde önünüze getirir. 

Akıllı Depolama Sistemi LOCKCELL TOWER Avantajları Lockcell Tower dinamik bir asansör sistemidir. Lockcell Tower azami 15 m yükseklikte ve tepsi başına 990 kg lık bir kapasiteye kadar geniş bir ürün depolama seçeneği sunmaktadır. 1220 mm – 4000 mm ye kadar 9 farklı tepsi genişliği, 625 mm ve 825 mm tepsi derinliği sunulmaktadır. 25 mm’den 800 mm’ye kadar değişken tepsi aralığı çok farklı yüksekliklerdeki ürünlerin depolanmasına imkân vermektedir.

lokcell talas yazılımı ile takım yönetim yazılımı sunar. tek makinada birden fazla ürün depolama imkanı sağlar. kesici takım depolama, kkd depolama, eldiven ve maske depolama, medikal ve ilaç depolama, elektronik ekipman depolama, el aletleri depolama yapabilirsiniz.

lockcell talas

Fiyat Ve Bilgi Talebi İçin İletişeme Geçiniz.