0216 7021194

Akıllı Depolama Sistemi Lokcell X

lockcell-x

Lockcell X

LoLockcell X tek tek ürün alımının sağlanması için geliştirilmiş bir otomatik depolama sistemidir. Çekmece yapısı kademeli olarak açılır ve ürünlere tek tek ulaşılır. Bu makine sayesinde kıymetli ürünlerin güvenliği ve stok tutarlılığı sağlanmış olunur. Lockcell X maksimum 102 Raf ile 1326 kilitli göz seçeneği sunmaktadır. Lockcell Talas otomatik depolama yazılım sistemi ile birlikte gelen Lockcell X, daha çok küçük ölçekli ve pahalı ürünlerin depolanmasında kullanılır. Kesici takım, kuyumculuk, elektronik ve savunma sanayi ürünlerinin depolanmasında tercih edilmektedir.

lockcell-x

Takım Ve Ürün Yönetim Sistemi Lockcell X

%100 ürün kontrolü sayesinde stok firelerinin ciddi düşüşler sağlamaktadır. Sistemin kullanımı kolay, çelik yapısı sağlam, kompakt ve tamamen esnektir. 3 farklı çekmece derinliklerinde gözlerin genişlikleri ayarlanabilirdir. 5 farklı çekmece genişliği sayesinde stoklanacak ürün çeşidi arttırılmıştır. Sistem yazılım ile entegreli olarak çalışmaktadır. Ürün talaşlı imalat sektöründe pcd ve cbn gibi pahalı insert depolamada, kuyumculuk ve mücevherat sektöründe, ilaç, tıbbı alet ve gereçleri sektöründe tercih edilmektedir. Tüm hareketler kontrol altında olduğu için gereksiz stokların önüne geçilir. Müşteri, bir ürünün ne zaman, kim tarafından, neden alındığını kontrol edebilirsiniz ve raporlayabilirsiniz. Lockcell X ile uzun vadede ürün kaybını ortadan kaldırır, stok sarfiyatını azaltır.

lokcell talas yazılımı ile takım yönetim yazılımı sunar. tek makinada birden fazla ürün depolama imkanı sağlar. kesici takım depolama, kkd depolama, eldiven ve maske depolama, medikal ve ilaç depolama, elektronik ekipman depolama, el aletleri depolama yapabilirsiniz.

lockcell talas

Fiyat Ve Bilgi Talebi İçin İletişeme Geçiniz.